Odżywianie dla zdrowia i piękna

  • Slide1

W dzisiejszych czasach staramy się kompleksowo zadbać o zdrowie, co wynika z powszechnej wiedzy, że lepiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć. Jednocześnie staramy się jak najdłużej zachować młody wygląd. Podstawą dbałości o zdrowie i nienaganny wygląd jest dostarczenie wystarczających ilości witamin, minerałów i antyutleniaczy. Regulują one przebieg przemian metabolicznych, zwalczają wolne rodniki i spowalniają procesy starzenia się organizmu. Jaki komplet witamin i minerałów najlepiej zadba o nasz wygląd i zdrowie?

Najlepszy zestaw witamin o działaniu anti – aging?

Multiwitamina – witaminy i minerały to WYJĄTKOWY ZESTAW AŻ 12 WITAMIN I EKSTRAKTÓW Z ZIÓŁ TAKICH JAK CZERWONY ŻEŃ-SZEŃ, ASHWAGANDHA CZY RÓŻENIEC GÓRSKI, A TAKŻE ZESTAW MINERAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO REGENERACJI. DODATEK W POSTACI GABA POZWALA NA LEPSZY SEN I WSPOMAGA PROCESY REGENERACYJNE.

Troska o młody wygląd sprowadza się przede wszystkim do skutecznego neutralizowania wolnych rodników. Te reaktywne formy tlenu uszkadzają białka i lipidy, przyczyniając się do nasilonego starzenia się skóry. Dochodzi do pojawienia się zmarszczek, utraty elastyczności skóry oraz przebarwień. Dodatkowo pojawia się spadek syntezy kolagenu, a także zanikanie lipidowego płaszcza ochronnego skóry. Jeśli zatem chcemy zadbać o młody wygląd, powinniśmy z jednej strony ograniczyć wpływ wolnych rodników na skórę, a z drugiej – pobudzić syntezę lipidów czy białek budulcowych.

Witaminy i minerały dla mężczyzn i kobiet, sprzyjające zachowaniu młodego wyglądu to przede wszystkim witamina A, C, D i E oraz witaminy z grupy B, a także magnez, żelazo, cynk, jod, selen czy miedź. Związki te wykazują aktywność antyutleniającą, co skutecznie ogranicza procesy starzenia się organizmu. Zyskujesz wtedy podwójnie – dbasz o wygląd, ale także o zdrowie całego organizmu. Wolne rodniki odpowiadają bowiem za rozwój wielu schorzeń przewlekłych, takich jak cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, choroby neurodegeneracyjne czy autoimmunologiczne. Profilaktyka anti – aging to zatem kompleksowa troska o zdrowie i wygląd.

Przeciwstarzeniowe witaminy – tabletki do zadań specjalnych

Suplementy diety o działaniu odmładzającym to nie tylko zestaw witamin dla kobiet – zalety z ich stosowania odczują także mężczyźni. Stosowanie takich suplementów diety sprzyja oczywiście zachowaniu młodego wyglądu i może ograniczać przypadki łysienia. Jednak korzyści ze stosowania takich preparatów są jeszcze większe – panowie mogą liczyć na usprawnienie wydolności fizycznej organizmu, większą odporność na stres, wzrost libido i poprawę płodności.

Najlepszy zestaw witamin i minerałów dba o skórę, włosy i paznokcie, a także wspomaga funkcjonowanie całego organizmu. Poza kompletem witamin dobrze jest, gdy suplement diety zawiera ekstrakty roślinne dodające energii, zwalczające wolne rodniki oraz zwiększające wytrzymałość fizyczną i psychiczną organizmu. Taki kompleksowy skład znaleźć można w Multiwitaminie marki Cheers. Wszystkie suplementy diety tej marki zawierają wyłącznie naturalne składniki bez dodatku szkodliwych związków. Kompleks witamin i minerałów Cheers dostępny jest w postaci podwójnej formuły – witamin i adaptogenów na dzień oraz minerałów na noc. Dzięki tak starannie przemyślanemu składowi możemy skutecznie uzupełnić dietę w cenne składniki odżywcze i zachowamy na długo nienaganny wygląd i doskonały stan zdrowia. 

 

Kod Rabatowy \"dietetyk15\" zapewnia 15 procent zniżki na wszystkie produkty Cheers http://cheers.com.pl/

load more hold SHIFT key to load all load all

O mnie

Poradnia
Dietetyczna

  • Doradca Dietetyczny
  • Psychodietetyk
  • Instruktor Dietetyki i Suplementacji
  • Coach Dietetyki
mgr KLAUDIA BEATA RZEPKA

Copyright © PORADNIA DIETETYCZNA | Klaudia Rzepka